Witam serdecznie. Gotuję jedzenie domowe i po domowemu, podobnie jak mój dziadek i mama. Do prowadzenia bloga kulinarnego namówiła mnie przyjaciółka oraz dzieci. Mam nadzieję, że Wam się spodobają moje dania i przepisy.

Wyszukaj przepis dla siebie

sobota, 26 grudnia 2020

Święta.

Święta Święta i po Świętach, jak ten czas szybko minął ale nie ma co narzekać ważne że były w gronie rodziny i zdrowe, bo przecież w tych trudnych czasach właśnie zdrowie najważniejsze reszta jakoś się ułoży. Przedstawię Wam stoły z moich trzech dni Świąt może nie były za bogate ale za to z moimi bliskimi co dla mnie jest najważniejsze. Wiem że inni mieli bogatsze Święta i Mikołaja u nas nie było za dużo ale na pięć osób wystarczająco jeszcze dużo zostało i po Świętach będziemy to zjadać bo wyrzucić żal. Wszystkim życzę jak najlepszych i najspokojniejszych Świąt Bożego Narodzenia.

WIGILIA 2020 ROK.
BOŻE NARODZENIE DZIEŃ PIERWSZY 2020.
BOŻE NARODZENIE DZIEŃ DRUGI 2020.

2 komentarze:

  1. Najważniejsze, że święta w gronie rodzinnym i w zdrowiu. Nic więcej nie jest tak ważne.My też spędziliśmy święta z rodziną. Brakowało niestety mojej siostry, bo mieszka za granicą. Pierwszy raz spędziła święta osobny. Strasznie to przykre, ale cóż, takie czasy. Wszystkiego dobrego Aga, dla Ciebie i Twojej rodziny

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję kochana wam też życzę wszystkiego dobrego.

      Usuń

Popularne w tym miesiącu