O mnie

Agnieszka Żuk

Witam serdecznie. Nazywam się Agnieszka Żuk i razem z mężem mamy dwoje dorosłych już dzieci, które bardzo lubią gdy dla nich gotuję. Nie jestem żadną ALFĄ a tym bardziej OMEGĄ. Gotuję sama z siebie, jestem zwykłym amatorem a z zawodu krawcową. Dla większości jest to niepojęte jednak mimo wszystko bardziej przyciąga mnie do tak zwanych "garów", niż do maszyny do szycia. Po prostu moją pasją jest gotowanie. Bardzo lubię eksperymentować w swojej kuchni i mimo dań, które wykonuję z lat dzieciństwa, również testuję nowości. Na przykład coś, czego nigdy nie próbowałam. Oprócz tego, że wstawiam przepisy dań drugich, zup czy surówek, to staram się podawać przepisy na ciasta, które pamiętam z dzieciństwa jak i takie wymyślone lub zmodyfikowane przeze mnie.

ZAPRASZAM WSZYSTKICH SERDECZNIE 💖💝💖

najnowsze przepisy, instagram, facebook, youtube, tiktok

Jak powstał blog:

Przyznam bez bicia, iż pierwszą moją zupę ugotowałam w wieku 7 lat, gdy moja mama była w pracy postanowiłam zrobić jej niespodziankę i ugotować pyszną zupkę. W tej chwili nie bardzo pamiętam jaka to była, ale mama była nią zachwycona i od tamtej pory nie miałam styczności z kuchnią do czasu, aż wyszłam pierwszy raz za mąż w wieku 18 lat. To właśnie w tym czasie na dobre zaczęła się moja przygoda z gotowaniem, jak również z pieczeniem ciast. Bloga założyłam ponad trzy lata temu, w 2019, kiedy nalegała na to moja przyjaciółka jak i dzieci. Szczerze mówiąc bałam się czy to wypali i tu wielka niespodzianka, ponieważ najpierw zaczęłam wstawiać moje przepisy na FACEBOOKU, gdzie mam swojego fanpage. Na początku miał nazwę AGA OD KUCHNI, lecz nie wytrzymałam presji hejterów i usunęłam fanpage.

Jednak dzieci, przyjaciółka jak również znajomi bardzo nalegali, abym założyła nowego fanpage a z czasem i bloga. I tak też się stało. Tak jak wspomniałam, już ponad 3 lata, gdzie przybyło bardzo dużo obserwujących co bardzo raduje moje serce. Pomyślałam sobie wtedy, że dla takich ludzi warto żyć i się rozwijać, tak więc blog trwa do dziś i jest wciąż aktualizowany.

Z góry serdecznie wszystkim dziękuję za komentarze, te pozytywne jak i wszelkie uwagi. Są bardzo miłe memu sercu 💗. Mam ogromną prośbę: docencie chociaż trochę to co dla was robię, poświęcając mój wolny czas, który oddaję Wam, wstawiając zdjęcia jak i dokładny przepis domowych, budżetowych dań 😉

Inne hobby:

Oprócz blogowania zajmuję się także domem oraz zwierzętami, które posiadam, czyli psa 🐶, kota 🐱 a także papugi 🐦. Są moją odskocznią od dnia codziennego, kocham je nad życie.

Komentarze

Popularne posty